O nas

Pelletowa Bydgoszcz to marka należąca do firmy EcoLive Instalacje.  Działalność polega na dystrybucji pelletu oraz brykietu na terenie Bydgoszczy oraz okolic. Sprzedajemy produkty pochodzące od polskich, sprawdzonych producentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów ekologicznych, w tym między innymi biopaliw. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania.

Chcemy być dla Państwa godnym zaufania partnerem i dostawcą najwyższej jakości pelletu. Dzielimy się naszą wiedzą oraz permanentnie kształcimy w zakresie oferowanego asortymentu. Nasi pracownicy posiadają wiedzę na temat ekologicznych rozwiązań oraz aktualnych trendów w branży grzewczej.

Każdego dnia ciężko pracujemy, aby oferowane przez nas produkty cechowała najwyższa jakość i różnorodność.

Nasze atuty

  1. Wieloletnie doświadczenie
  2. Własny transport
  3. Indywidualne podejście
  4. Atrakcyjne ceny

Nasza misja

Poza aspektem biznesowym naszej działalności dbamy przede wszystkim o ochronę środowiska. Staramy się zwiększać świadomość otaczającego społeczeństwa nt. Odnawialnych Źródeł Energii ( OZE) jakim jest biomasa w postaci pelletu i brykietu.

Nasza działalność od początku ukierunkowana jest na dostarczanie ekologicznych produktów, które charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również są zdrowe dla użytkowników i najbliższego otoczenia.